Методична робота

За організацію методичної роботи з педкадрами у закладі відповідає завідувачка ДНЗ  – Дюрков Марія Олександрівна.  У закладі функціонує спеціально обладнаний методичний куточок. Методичний куточок є центром методичної допомоги педагогічним працівникам дошкільного закладу та поширення психолого-педагогічних знань серед батьків щодо розвитку, виховання та навчання дітей дошкільного віку.  Робота методичного куточку організовується з урахуванням вимог Законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», відповідно Типового положення про атестацію педагогічних працівників України та інших нормативно-правових актів.

У методичному куточку зосереджено велику кількість методичної літератури, посібників, демонстраційного наочного матеріалу, необхідних для ефективної організації навчально-виховного процесу з дітьми. З метою забезпечення вільного доступу і орієнтування у наповненні методичного куточку його матеріали групуються за окремими розділами та видами роботи з дітьми, відповідно складеної картотеки; ведеться їх чіткий облік. Наповнення методичного куточку відповідає таким вимогам змістовність, доступність, сучасність, естетичність.
Матеріали методичного куточку систематично поновлюються.